apie1.jpg

DIZAINERĖ

Livi Design – tai lietuviškas drabužių prekės ženklas, kurį įkūrė Lina Sliosoraitė - Janušauskė. Lina yra baigusi Kauno J. Vienožinskio menų fakultetą ir drabužius kuria jau daugiau nei dešimt metų, pristatydama juos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kolekcijas jau spėjo įvertinti gausus klienčių ratas, kurios vis sugrįžta ieškoti stiliaus įkvėpimo. Nors kūrėja yra rūpestinga trijų berniukų mama, dizaino kūrimas yra didžiulė jos aistra, o laimingos klientės visuomet skatina judėti į priekį. Savo kolekcijomis Lina lepina moteris visais metų laikais ir stengiasi visuomet pasiūlyti kažką naujo.
apie2.jpg

DRABUŽIAI

Livi Design drabužius jau spėjo pamilti moterys, mėgstančios patogius, lengvai derinamus bei laisvalaikiui skirtus rūbus, kuriuose dominuoja minimalizmas, žemės spalvos, prislopinti tonai. Čia naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medvilnė, vilna, trikotažas/viskozė, linas. Drabužiai atrodo paprasti, tačiau skiriasi nuo masinės gamybos produktų – jie nėra labai ryškūs, tačiau itin kokybiški, atspindi naujausias mados tendencijas, tačiau neužgožia asmenybės.
apie3.jpg

BUTIKAS

2016 metų kovo mėnesio gale, Kauno senamiestyje duris atvėrė pirmasis šio prekės ženklo butikas, kurio funkcija ir tikslas – sukurti jaukią vietą moterims, kur jos galėtų pasimatuoti bei apžiūrėti drabužius gyvai bei turėtų galimybę susitikti ir pasikonsultuoti dėl drabužių su pačia dizainere, kuri nevengia butike leisti laiko kiekvieną dieną. Šis ženklas taip pat palaipsniui suformavo ir savo auditoriją – nuo jaunų merginų, nėščiųjų moterų iki brandaus amžiaus moterų.
apie4.jpg

RENGINIAI

Plėsdami Livi Design žinomumą ir veiklą, nuolat dalyvaujame mados ir dizaino parodose, tokiose kaip „Moters pasaulis“, „Fashion Bazaar“, „Kūrybos podiumas“, „Shopping night out“, „Design for life“, „Pelenė“ ir kt. Kiekvieno renginio metu prisiimame atsakomybę save išradingai pateikti visuomenei ir įsipareigojame parodyti ir pasiūlyti kažką naujo bei įdomaus. Mugių metu, taip pat siūlome klientėms specialias nuolaidas.

VILNIAUS G. 15, KAUNAS, LIETUVA

Pirmadienis - Penktadienis 11:00 - 18:00

Šeštadienis 11:00 - 16:00

UŽSUKITE!