Prekių grąžinimas

Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko, galite ją grąžinti:

- Prekes galite grąžinti ar pasikeisti į kitą Jums patinkančią prekę LIVI Design parduotuvėje, adresu Vilniaus g. 15, Kaunas

- Kurjeriu arba paštu adresu: Z-Market UAB, LIVI Design,  Vilniaus g. 15, Kaunas, 44283

Grąžinimo terminai ir forma:

- Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo tos dienos, kuomet prekė(s) buvo Jums įteiktos

- Prieš grąžindami prekę turėsite mus informuoti el. paštu info@livi.lt ir nurodyti, ar norite prekę(es) pasikeisti kita(omis) ar norite atsiimti pinigus

- Grąžinama prekė turi būti nesugadinta

Pinigų grąžinimo procedūra

Prieš grąžindami prekę(es) turite pirmiausia apie tai mus informuoti el.paštu: info@livi.lt

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į parduotuvę, kurioje mūsų darbuotojai įvertina, ar prekė grąžinama laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 3-5 d.d. nuo prekės grąžinimo į parduotuvę dienos.

Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą.

Jei iškilo klausimų kreipkitės, rašydami el.paštu: info@livi.lt arba skambinkite telefonu: +37067610240 (darbo valandomis I-V 11.00-18:00 val., VI 11.00 - 16.00 val.).


VILNIAUS G. 15, KAUNAS, LIETUVA

Pirmadienis - Penktadienis 11:00 - 18:00

Šeštadienis 11:00 - 16:00

UŽSUKITE!